Riesling, Pinot & Co.
Zapraszamy na 15. edycję wydarzenia Riesling, Pinot & Co., które odbędzie się w czwartek, 3 kwietnia 2025 roku, w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10 w Warszawie.
To wyjątkowe spotkanie skierowane do profesjonalistów z branży winiarskiej, HoReCa oraz mediów branżowych.
W trakcie jednodniowego spotkania będzie można poznać ofertę ponad 30 producentów i importerów, nawiązać nowe kontakty, spotkać znajomych oraz wzbogacić swoje portfolio lub kartę win, jak również poszerzyć swoją wiedzę o winach niemieckich.
Program wydarzenia:
godz. 11:30 – 13:00 | Panel dyskusyjny i degustacja komentowana
Zapraszamy na dyskusję o niemieckim winiarstwie. Panel poprowadzą Królowa Niemieckiego Wina, Charlotte Weihl oraz Tomasz Prange-Barczyński, redaktor naczelny pisma o winie „Ferment”. W spotkaniu wezmą również udział zaproszeni goście, eksperci branżowi, z którymi porozmawiamy m.in o roli młodego pokolenia we współczesnym winiarstwie i stowarzyszeniu Generation Riesling, zmianach klimatycznych oraz najnowszych trendach w Niemczech.
Dyskusji towarzyszyć będzie degustacja komentowana, podczas której uczestnicy poznają wyselekcjonowane wina od niemieckich producentów.
godz. 13:00 – 17:00 | Otwarta degustacja stolikowa
Możliwość degustacji szerokiej gamy win niemieckich oraz spotkań z ich producentami i importerami.
Lista wystawców (w kolejności numerów stolików):
Link do zgłoszenia / bilety
winokat.pl/bilety/tc-events/riesling-pinot-co-2025/
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info(at)winaniemieckie.pl
Do zobaczenia!
Anna Gmurczyk
